برترين حجاب
حجاب شناسی اسلامی
منوی اصلی
مطالب پیشین
وصیت شهدا
وصیت شهدا
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
درباره

من شکایت دارم...


از آن ها که نمی فهمند چادر مشکی یادگار مادرم زهراست

از آن ها که به مسخره می گیرند قـداسـتِ حجابِ مادرم را ؛

چـــــرا نمی فهمی؟

این تکه پارچه ی مشکی، از هر جنسی که باشد

حـــُرمــت دارد ...!
جستجو

آرشیو مطالب
لوگوی دوستان
ابزار و قالب وبلاگ
کاربردی

Flash Required

Flash is required to view this media. Download Here.

پنجشنبه بیست و دوم تیر ۱۳۹۱ ساعت 20:54
برترین حجابراهپیمایی عفاف و حجاب روز چهارشنبه از میدان شهدای مشهد تا حرم مطهر امام رضا(ع) در این شهر برگزار شد.

بانوان مشهدی با حضور گسترده در این مراسم همزمان با 'روز عفاف و حجاب' ضمن با سردادن شعارهای 'جانم فدای رهبر، چادر حجاب برتر و خامنه ای رهبر است، حجاب ما سنگر است' بر ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه تاكید كردند.


شركت كنندگان در این راهپیمایی همچنین با 'شعارهای عفاف ما نشانه دین ما است محصول انقلاب خونین ما است،‌ ای زن به تو از فاطمه اینگونه خطاب است ارزنده ترین زینت زن حفظ حجاب است' یاد و خاطره مقابله بانوان مشهد با واقعه كشف حجاب رضاخانی در مسجد گوهرشاد مشهد و 150 بانوی شهیده این واقعه تاریخی را گرامی داشتند.

همچنین در این مراسم راهپیمایان در مسجد گوهرشاد حرم مطهر امام رضا(ع) حضور یافته و بیانیه ای را قرائت كردند.

در بخشی از این بیانیه آمده است: ما شركت كنندگان در این راهپیمایی از قیام مردم مشهد علیه كشف حجاب در 77 سال قبل تجلیل كرده و بار دیگر حمله وحشیانه دژخیمان رضاخان به تحصن مردم در مسجد گوهرشاد را به شدت محكوم می كنیم.

این بیانیه می افزاید:‌ ما دلسوزان انقلاب اجرای طرح تفكیك جنسیتی در دانشگاهها به عنوان عامل پیشگیری از فساد، جلوگیری از پخش سریالهای داخلی و خارجی كه مروج بی حجابی هستند و ایجاد فیلترهای دیجیتال و الكترونیك برای مقابله با برنامه های ماهواره ای را خواستاریم.

در بخش دیگری از این بیانیه از مسوولان خواسته شده توجه بیشتری به احیا اصل هشتم قانون اساسی مبنی بر ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منكر در جامعه و مقابله با عوامل بسترساز بی حجابی و بدحجابی در جامعه داشته باشند.
در ادامه بیانیه آمده است: ما راهپیمایان عفاف و حجاب به تمام افرادی كه با ورود كالای قاچاق و پوشاك نامناسب زمینه فساد را در جامعه فراهم می كنند، اشخاصی كه مانكنهای بدحجابی را در منظر نسل سوم و چهارم انقلاب نمایش می دهند و آنان كه فرهنگ امر به معروف و نهی از منكر را فراموش كرده اند، اعلام می كنیم كه در قیامت باید پاسخگوی خون شهدا باشند.


نوشته شده توسط : ریحانهمرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ  |  Designed By Ashoora.ir